“כבר למעלה מ-20 שנה אנחנו פועלים לספק לצרכן הישראלי את המוצרים הטובים ביותר במחירים המשתלמים ביותר”.

מי אנחנו?

העבר:

הסיפור שלנו מתחיל עוד בשנות ה-50 של המאה הקודמת, עם סבא מושקו היקר שהחליט לעזוב את הלימודים שלו בירושלים ולעזור לפרנסת המשפחה בעבודה בנגרייה אצל קרוב משפחתו.

סבא מושקו עבד ימים כלילות ובמשך השנים גדל מנגרייה קטנה בירושלים לקבוצת לוחות הגליל שהייתה בין חברות ייצור העץ והמטבחים הגדולות בישראל ואף נסחרה בבורסה בתל אביב.

סבא מושקו פיתח שיטות וטכניקות ייצור והתקנה שעד היום נחשבות לפורצות דרך בענף העץ בישראל ובעולם.

בשנת 2002 הקמנו את חברת לוח ודלת שמתמחה בייבוא של חומרי גלם לתעשיית העץ. המטרה הייתה להשתמש בידע הרחב על עולם העץ ולהביא חומרים ומוצרים באיכות גבוהה במחירים טובים לצרכן הישראלי.

חדר ארונות מודולרי

קניית ארון בגדים

ההווה:

כיום, המותג design2easy, תחת חברת לוח ודלת, מתמחה בייבוא וייצור של ארונות הזזה ורהיטים משלימים לבית תוצרת איטליה עם נתינת דגש לשילוב של עיצוב נקי, איכות איטלקית וייצור אקולוגי.

אנחנו מתמחים בארונות הזזה בדגש על ארונות רחף עם המנגנון הייחודי של GAP איטליה שמיובא בבלעדיות על ידינו.

רוב המכירות שלנו מתבצעות דרך מוקדי מכירה טלפוניים או דרך האתר ובכל זאת יש לנו אולם תצוגה וחנות מפעל במתחם פרדס שצמוד למושב בית גמליאל.

חומרי הגלים שלנו מיובאים מקבוצה SAVIOLA האיטלקית, שמובילה עולמית בייצור מלמין לתעשיית הריהוט העולמית.

ב-2010, הקמנו את אתר הארונות אונליין הראשון שלנו, שהיה בזמנו חלוץ בישראל ונחשב לבין אתרי האינטרנט הראשונים בישראל לארונות.

כיום design2easy נחשב לאתר חדשני ומשרת אלפי לקוחות כל שנה בכל הארץ.

דלתות הזזה רחף

העתיד:

אנחנו יודעים ומבינים את החשיבות בייצור אקולוגי ושמירה על הסביבה. אנחנו משקיעים כל הזמן זמן וכסף על מנת להביא את החומרים האיכותיים ביותר שייצורם אינו פוגע באיכות הסביבה ואף מציל עשרות אלפי עצים מכריתה כל שנה.

אנחנו מתחייבים להמשיך להיות מובילים בשוק בכל מה שקשור בייצור אקולגי, על מנת לתת לכם מוצר שלא רק עומד בתקנים המחמירים ביותר אלא גם טוב לסביבה.

בנוסף, נמשיך לחדש טכנולוגית את חווית המשתמש באתר על מנת לתת לכם הלקוחות שלנו את כל המידע שיעזור לכם לקבל החלטה רכישה נכונה – גם מבלי לצאת מהבית.

ארונות הזזה מעוצבים

“הסביבה היא המקום בו כולנו נפגשים; שם לכולנו אינטרס משותף; זה הדבר היחיד שכולנו חולקים”. (ליידי בירד ג’ונסון)

ייצור חומרי הגלם שלנו בתהליך השומר על איכות הסביבה: