"כבר למעלה מ-20 שנה אנחנו פועלים לספק לצרכן הישראלי את המוצרים הטובים ביותר במחירים המשתלמים ביותר".

אנחנו Design2easy – מתמחים בייצור של ארונות הזזה ופתיחה תוך כדי בחירה קפדנית בחומרי הגלם המשובחים והאיכותיים ביותר בייבוא בלעדי מאיטליה.

אנו פועלים מתוך תפיסה שבה מגיע לכם הצרכנים ליהנות ממוצר איכותי ביותר, במחירים המשתלמים והנוחים ביותר וכמובן מבלי להתפשר רק על אחד מהם.

אנחנו מציעים עבורכם התחדשות תמידית ושפע של ארונות במגוון צבעים, עיצובים, טקסטורות ומידות. אנו מקפידים ולא מתפשרים על כך שארונות הבגדים שלנו ישלבו יופי ואיכות כאחד ויהיו חלק בלתי נפרד מעיצוב החלל של החדר.

כשמדברים על  Design2easy אי אפשר שלא לדבר על מוצר הדגל שלנו – ארונות אשר מגיעים עם מנגנון רחף של חברת GAP איטליה – בייבוא מיוחד שלנו ומכאן, במחירים הטובים ביותר לצרכן.

מנגנון הרחף הייחודי שלנו מאפשר יותר מקום נטו בארון, פחות לכלוך שמצטבר במסילות וכמובן מראה מעוצב ויוקרתי שיעטר את החדר שלכם בסטייל.

יצור חומרי הגלם נעשה באיטליה מלוחות עץ אקולוגיים שייצורם אינו פוגע באיכות הסביבה.

לאחר יבוא חומרי הגלם לארץ, הם נבדקים ומוכנים לשילוח עבור לקוחות החברה במפעל שלנו בישראל.

אנו שמים את השירות בראש סדרי העדיפויות שלנו ומכאן מעניקים ללקוחות שלנו אחריות בכל קניית ארון, עומדים מאחורי כל מכירה ומלווים אתכם גם לאחר אספקת המוצר, כל אלה הם חלק מסטנדרט מאד גבוה שהצבנו לעצמנו על מנת להעניק לכם את חוויית הרכישה הטובה ביותר.

נציגי המכירות שלנו, שהם מעצבים במקצועם, ישמחו לעזור לכם להתחדש בארון הבגדים הבא שלכם.

ייצור חומרי הגלם שלנו בתהליך השומר על איכות הסביבה: